Mekatronik Kulübü ve MarsLab Robotics Eğitimi

6 Ekim’de Mekatronik Kulübü ve MarsLab Robotics Eğitimlerine başlıyoruz.

29-30 Eylül (Cumartesi-Pazar günleri) 13.00-15.00 ve 15.00-17.00 saatlerinde Panora (Ankara)  SCOP’ta gerçekleşecek tanıtım toplantısı ve deneme dersine ilgi duyan herkesi bekliyoruz..

Mekatronik Kulübü – Robotik Kodlama Eğitimi

Eğitim Yeri: Panora Avm / SCOP – Eğitim Süresi:12 Hafta

‘ROBOTİK’, ‘KODLAMA’, ‘MEKANİK’ ve ‘ELEKTRONİK’ eğitimlerinin verileceği Mekatronik Kulübü, çocuklarımızın hayallerindeki projeleri gerçekleştirmelerine olanak sağlayan, algoritmik düşünme yeteneğini geliştiren bir eğitim programıdır.

5 farklı yaş grubunun yer aldığı program, başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar sunulan bir STEM aktivitesidir. MarsLab Robotics- MARS’a giden ROBOTU YAP! 🤖 ⚠Türkiye’de bir İLK ! En İddialı Eğitim 6 Ekim’de başlıyor…

NASA’nın Mars Bilim Laboratuvarı projesinin bir parçası olan ‘Curiosity’ gibi bir makineyi üretmek ister misin?

Farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış olan temel Astronomi, Elektronik, Yazılım, Mekatronik, Fizik, Malzeme Bilimi, Tasarım, 3D Yazıcı kullanma eğitimlerini de içeren proje grubu çalışması ile Mars’a gidecek robotu tasarlayıp, üretiyoruz.

Eğitim Yeri: Panora Avm SCOP – Eğitim Süresi:12 Hafta

Eğitim detayları hakkında bilgi edinme ve kayıt işlemleri için; 0312 491 76 69 ve 0542 299 25 77 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Mekatronik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.